Обмін и повернення

Якщо з будь-яких причин Вам не підійшло замовлення, Ви можете повернути покупку протягом 14 календарних днів з дня отримання товару за умови, якщо:

         товар не був у використанні/вжитку;

         збережено товарний вигляд, споживчі властивості, ярлики, упаковка, комплектність;

         у Вас зберігся розрахунковий документ, товарний чек або квитанція перевізника;

   Доставка товару відбувається за рахунок покупця, але якщо отриманий товар не відповідав замовлення (інша модель тощо.), тоді транспортні витрати оплачує магазин.

    Обмін або повернення товару має відправлятися БЕЗ НАКЛАДЕНОГО ПЛАТЕЖУ. Інакше посилка повернеться назад покупцю.

        ПІБ одержувача, номер телефону та відділення для обміну та повернення товару Вам надішле менеджер магазину після погодження про повернення з покупцем.   

Умови повернення акційного товару

         обмін та повернення здійснюється за ціною товару на момент придбання.

         Комплектація замовлення на обмін здійснюється після отримання повернення від Вас.

 

Повернення коштів покупцю

Згідно із законодавством, при поверненні товару розрахунки з покупцем здійснюються виходячи з вартості товару на момент покупки. За домовленістю з покупцем, ви також можете здійснити обмін на товар за тією самою вартістю або з перерахуванням ціни.

Гроші за товар, сплачений карткою або за безготівковим розрахунком, будуть повернуті тим же способом платнику.

При готівковій оплаті за товар (отриманні товару від поштового оператора) повернення коштів відбувається на банківську картку покупця без комісії банку. Реквізити картки та ПІБ одержувача можете надіслати смс або viber повідомленням. Номери телефонів наведені у вкладці «Контакти».

Якщо товар був попередньо оплачений, але при отриманні покупець відмовився від товару в односторонньому порядку без поважних причин, що спричинило додаткові витрати продавця (платне зберігання, зворотня доставка), тоді повернення коштів може бути проведене за вирахуванням суми додаткових витрат продавця.

Термін перерахування коштів з моменту прийняття товару до повернення становить 3-4 робочих дня.