Оплата та доставка

Шановні клієнти! У нашому інтернет-магазині gemelli.com.ua Ви можете сплатити замовлений товар декількома способами. При оформленні замовлення в «кошику», будь ласка, виберіть зручний для Вас спосіб оплати. Прохання врахувати, що до обробки та відправлення приймаються замовлення лише територією України.

 Увага!!! Тимчасова зміна в оплаті та доставці у зв'язку з військовими діями!

Оплата: Товар відправляємо лише після оплати

Доставка: Відправлення відбуватиметься 3 рази на тиждень - понеділок, середа, п'ятниця. Якщо відділення «Нової Пошти» буде зачинене, відправка буде відбуватися в перший робочий день, про що наш менеджер повідомить Вас.

Просимо звернути увагу на роботу свого відділення для отримання товару, так як не всі відділення працюють стабільно.

 

Дякуємо за розуміння.

Слава Україні!!!Переказ через банк

Ви можете сплатити замовлення переказом через банк. Доставка товару можлива лише після підтвердження платежу.

Оплата за допомогою переказ через банк здійснюється наступним способом:

Під час оформлення замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати "Банківський переказ". Після того як Ви підтвердити замовлення, вам буде відправлено смс або в viber з реквізитами рахунку на оплату (тільки в робочий час). Для підтвердження оплати, просимо відправляти фото оплати. 

 

Накладений платіж

Ви можете оплатити замовлення післяплатою при виборі способів доставки:

1. Доставка у відділення

2. Доставка кур'єром

 

У цьому випадку прохання враховувати, що пошта стягує з отримувача грошову суму 20,00 гривень + 2% вартості товару, для відправки грошей відправнику.

 

Оплата готівкою або карткою банку при отриманні товару від кур'єра або поштового оператора

Оплата проводиться після перевірки складу посилки на відповідність до замовлення.

Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур'єра та оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашому замовленню, а також погоджуєтесь із зовнішнім виглядом товару, його комплектацією та не маєте претензій до інтернету - магазину та компанії перевізнику.

 

• Оплату в більшості випадків бачимо відразу і не передзвонюємо клієнту, того ж дня ввечері покупець отримує смс або viber повідомлення з номером ТТН (товарно-транспортної накладної).

• Товари оплачені до 13.00 відправляються того ж дня, після 13.00 на наступний робочий день.

• Замовлення, отримані та оплачені у вихідні та святкові дні, надсилаються в перший робочий день.

• Неоплачене замовлення (товар) резервується на 48 годин, не рахуючи вихідні та святкові дні, а потім видаляється. Клієнт може продовжити резерв замовлення, повідомивши продавця у коментарі до замовлення або по телефону.


ДОСТАВКА

Наша компанія здійснює доставку товарів по Києву та Україні. На Ваш вибір є кілька способів доставки замовлень з нашого інтернет-магазину:

- доставка «Нова Пошта» - товари доставляються Києвом та Україною за тарифами та в строки встановлені кур'єрською службою «Нова Пошта». Товари відправляються за методом доставки "Склад - Склад" або "Склад - Адреса". З тарифами та термінами доставки товарів «Нова Пошта» можна ознайомитись на сайті компанії перевізника На доставку передаються погоджені замовлення з покупцем про форму їх доставки та оплати.

- замовлення на суму понад 1500,00 грн. доставляються безкоштовно.

 

• На доставку не передаються товари замовлені у вихідні та святкові дні. Відправлення відбуватиметься першого робочого дня.