Оплата та доставка

Шановні клієнти! У нашому інтернет-магазині gemelli.com.ua Ви можете оплатити замовлений товар кількома способами. При оформленні замовлення в «кошику», будь ласка виберіть зручний для Вас спосіб оплати. Прохання врахувати, що до обробки та відправки приймаються замовлення тільки по території України.

- переказ грошей на карту «Приватбанк» - після узгодження замовлення менеджер повідомить Вам номер картки «Приватбанк» для оплати в будь-якому відділенні «Приватбанк» за допомогою каси, терміналу або он-лайн перекладу грошей за допомогою Приват 24 і інших додатків.


  • Якщо ви оплачуєте покупку не зі своєї карти, в коментарі до платежу вказуйте номер замовлення.
  • Оплату в більшості випадків бачимо відразу і не телефонуємо клієнту, а ввечері відправляємо смс з номером ТТН (товарно - транспортної накладної).
  • Товари оплачені до 13.00 відправляються в той же день, після 13.00 на наступний робочий день. 
  • Неоплачений замовлення (товар) резервується на 48 годин, не рахуючи вихідні та святкові дні, а потім відаляється. Клієнт може продовжити резерв замовлення, повідомивши продавця в коментаріі до замовлення або по телефону.

- готівкою кур'єру - даний спосіб оплати можливий для замовлень з кур'єрською доставкою Нової Пошти. Оплата здійснюється кур'єру в момент доставки замовлення.


- накладений платіж - грошова сума, яку пошта стягує за дорученням відправника з адресата при врученні останньому поштового відправлення та яка пересилається відправнику (або зазначеній ним особі) поштовим переказом. В цьому випадку прохання враховувати, що пошта стягує з одержувача грошову суму 20,00 гривень + 2% від вартості товару, для відправки грошей відправнику.


ДОСТАВКА

Наша компанія здійснює доставку товарів по Києву та Україні. На Ваш вибір є кілька способів доставки замовлень з нашого інтернет-магазину:

- доставка «Нова Пошта» - товари доставляються по Києву і Україні за тарифами і в строки встановлені кур'єрською службою «Нова Пошта». Товари відправляються за методом доставки «Склад - Склад" або "Склад - Адреса». З тарифами та термінами доставки товарів «Нова Пошта» можна ознайомитись на сайті компанії www.novaposhta.ua. На доставку передаються узгоджені замовлення з покупцем про форму їх доставки і оплати.

- Замовлення на суму понад 1500,00 грн. доставляються безкоштовно.


  • На доставку не передаються товари замовлені у вихідні та святкові дні. Відправлення буде відбуватися в перший робочий день.