Про магазин

Кімнатне & пляжне взуття ТМ Gemelli

Наша компанія на ринку України зовсім недавно, але італьянскій бренд Gemelli вже відомий всьому світу як виробник першоклассної якості. Наша продукція робить вагомий внесок в створення домашнього образу. Ми пропонуємо нашим клієнтам не просто домашні капці, в'єтнамки або шльопанці, ми пропонуємо комфорт і затишок, що зовсім не випадково асоціюються з будинком.

Наші особливості:

Компанія створена, виходячи з потреб наших клієнтів, тому робота всього підприємства спрямована на задоволення Ваших бажань і потреб на всіх етапах покупки: від вибору кращого варіанту домашніх капців до доставки замовлення прямо до будинку.

У своїй роботі ми тримаємо курс тільки на найвищі стандарти і ставимо високі вимоги до всіх співробітників. Саме тому наші покупці отримують професійно виконані першокласні вироби.

Для виробництва домашніх капців, в'єтнамок і шльопанців ми використовуємо першокласні технології, що гарантують міцність і довговічність виробів. Домашні тапочки і в'єтнамки зроблені виключно з натуральних матеріалів:
• шкіра
• бавовна
• льон
• шовк

Домашні капці, в'єтнамки і шльопанці в Україні часто мають завищену вартість, яка не підкріплена реальними достоїнствами продукціі. Заказав тапочки для дому або пляжне взуття на нашому сайті, Ви можете бути впевненими в її першокласних характеристиках.

Цікаві і неординарні дизайнерські рішення дозволяють підібрати данний аксесуар домашнього іміджу не тільки для себе і всієї сім'ї, а й на подарунок. Ваші друзі і родичі оцінять завжди потрібний подарунок від відомої торгової марки. Ми прагнемо бути кращими у своїй сфері. Завдяки використанню матеріалов, які відповідають усім прийнятим стандартам, наданню високоякісних послуг, ми впевнено наближається до цього.

Комфорт і затишок

Створюючи взуття для будинку та пляжу, ми враховуємо безліч факторів, серед яких на першому місці виходять комфорт і якість. Форма капців відповідає анатомічним данним ніг, що дозволяє відчувати себе комфортно в будь-який із вибранних моделей. Наші майстри і дизайнери подбали про те, щоб Ваші ноги відпочивали після виснажливого робочого дня, а на пляжі, в басейні аба спортзалі завжди відчували себе зручно.

Домашні капці Gemelli мають свої незрівнянні особливості:
• зроблені з турботою про здоров'я (з натуральних тканин);
• комфортні;
• відмінно пропускають повітря;
• не викликають роздратування;
• прості в догляді;
• для фарбування використовуються антиалергічні барвники.

Gemelli - це взуття, здатне задовільнити смаки будь-якого покупця. У нас Ви знайдете домашні капці самих різноманітних забарвлень і форм. Серед основних варто виділити: тапочки (відкриті і закриті); балетки, тапочки-чобітки, тапочки на хутрі, в'єтнамки для будинку, з корковою і анатомічною устілкою. В'єтнамки і шльопанці для басейну, спортзалу і пляжу - хорошої якості і недорого. Якщо ви прагнете до елегантності і розкішності, варто придивитися до капців на невеликих підборах.

Gemelli - це першокласна якість, здоров'я, комфорт і затишок Вашіх ніг!